V sredo, 2. junija smo imeli prireditev ob 50-letnici šole. Zaradi ukrepov ob epidemiji smo prireditev ponovili tri-krat. Ob 9. uri bo za učence iz 1. – 3. razreda, ob 10. uri za učence iz 4. – 6. razreda in ob 11. uri za učence iz 7. – 9. razreda. V uvodu smo predstavili zgodovino šole, nato so se  z zanimivimi točkami predstavili posamezni razredi. Vsak učenec je dobil iz blaga izdelano šolsko torbico in šolski časopis, ki smo ga izdali ob 50-letnici. Na koncu pa so učenci dobili tudi tortice.

Časopis so v petek dobila tudi vsa gospodinjstva v krajih iz našega šolskega okoliša in vse organizacije, ki delujejo v občini. Naredili so ga učenci in učitelji, prispevki pa so tudi od naših nekdanjih učencev in sodelavcev. Je drugačen, kot je drugačna tudi naša šola. Je zanimiv, zabaven, privlačen. Imenujemo ga »preplet«, saj se v njem prepletajo naše zgodbe. Naj vam bo prebiranje v veselje. Morda boste spoznali kaj, kar niste vedeli o naši šoli, morda bodo privreli na dan spomini iz vašega otroštva.

Dostopnost