Interesne dejavnosti

Z izvedbo programa interesnih dejavnosti bomo pričeli v začetku meseca oktobra. Zaradi omejenega števila ur pa običajno konec marca zaključimo z delom. Termine bomo objavili do začetka izvajanja dejavnosti.

 

 

Dan

Ura

Prostor

Andolšek Ana

Pohodništvo (4. – 5. razred)

vsak 1. petek

13.00 – 16.00

 

Andolšek Ana

Kolesarski izpit (5. razred)

po dogovoru

 

 

Berčič Petra

Turistično – podjet. k. (7.-9.)

po dogovoru

 

 

Kejžar Katarina

Pišem, torej sem

po dogovoru

 

 

Kosmač Subotić A.

Kolesarski izpit (5. razred)

po dogovoru

13.00 – 16.00

 

Kosmač Subotić A.

Pohodništvo 4. – 5. razred)

vsak 1. petek

13.00 – 16.00

 

Jakelj Marija

Naravoslovne dejav. (6.–9.)

po dogovoru

 

 

Kralj Tina

Vesela šola (7. – 9. razred)

torek

13.15 – 14.00

pisarna

Mertelj Marta

Likovni krož.  (1. – 9. raz.)

sreda

14.35 – 16.10

likovna u.

Mertelj Marta

Likovne in kiparske tehnike

po dogovoru

 

 

Mežik Anja

Folklora (1. – 2. razred)

sreda

13.15 -14.00

mala telova.

Oven Tjaša

Vesela šola (4. – 6. razred)

ponedeljek

13.00 – 13.45

učilnica 5. a

Oven Zdenka

Kaj veš o prometu

pomladi

pred tekmo.

 

Pavlovčič Cvetka

Ročna dela (1. – 9. razred)

četrtek

13.15 – 14.00

gospodi. u.

Podboršek Ana M.

Logika, fizika

po dogovoru

 

 

Podboršek Ana M.

Verižni eksperiment

ponedeljek

13.45 – 15.10

učilnica teh.

Podboršek Ana M.

Astronomski krožek

po dogovoru

 

 

Smolnikar Ana

Otroški pevski z. (1., 2. r.)

ponedeljek

13.10 – 13.55

glasbena u.

Smolnikar Ana

Otroški pevski z. (3. – 5. r..)

torek

13.10 – 13.55

glasbena u.

Smolnikar Ana

Mladinski pevski z. (6., 7. r.)

ponedeljek

14.00 – 15.30

glasbena u.

Ana Smolnikar

Mladinski pevski z. (8., 9. r.)

torek

14.00 – 15.30

glasbena u.

Radman Irena

Angleščina na pomoč

petek

7.35 – 8.20

učilnica ang.

Smolej Helena

Turistično – podjet. k. (7.-9.)

po dogovoru

 

 

Svoljšak Maja

Ustvarjalne delav. (1. – 3. r.)

torek

13.15 – 14.00

učilnica 3. a

Tempfer Lidija

Knjižničarski krož. (4. – 9. r.)

po dogovoru

 

 

Tempfer Lidija

Uporabna nemščina

po dogovoru

 

 

Trstenjak Branko

Košarka (6. – 9. razred)

sreda

14.00 – 15.00

telovadnica

Trstenjak Branko

Odbojka (6. – 9. razred

ponedeljek

19.00 – 20.00

telovadnica

Trstenjak Branko

Nogomet (2. – 3. razred)

sreda

13.00 – 14.00

telovadnica

Trstenjak Branko

Nogomet (4. – 5. razred)

ponedeljek

14.00 – 15.00

telovadnica

Trstenjak Branko

Košarka (2. – 5. razred)

petek

7.35 – 8.20

telovadnica

Vrabec Martina

Specialno pedagoške urice

torek

11.15 – 12.00

kabi. spec. p.

 

 

ZUNANJI PONUDNIKI

Dejavnost

mentor

dan

ura

prostor

brezpl./pl.

Otroška dramska skupina

 

KPD Josip Lavtižar

 

 

 

plačljivo

Alpsko smučanje

(1. – 9. razred)

ASK Kranjska Gora

 

 

 

plačljivo

Tek na smučeh

(1. – 9. razred)

ND Planica

 

 

 

plačljivo

Smučarski skoki

(1. – 9. razred)

ND Planica

 

 

 

plačljivo

Ples, HIP HOP

 

Plesna šola Miki

 

 

 

plačljivo

Karate

(1. – 9. razred)

Karate klub mladina Jesenice

 

 

 

plačljivo